Makovou nebo červenou ilustrovanou? Už víme, jak to dopadlo!

Na rok 2023 chystáme TraDIÁŘ, diář zaměřený na svátky a tradice, který společně připravují farářka Martina Viktorie Kopecká a Martina Boledovičová. Diář máme už skoro připravený k tisku. Rozhodujeme se ještě mezi dvěma obálkami. Mezi obálkou s fotkou máků a červenou s ilustrací. Jaká se líbí vám? Dejte nám vědět na formanova@smartpress.cz. Děkujeme předem! 
 

14. 7. 2022

Milí čtenáři,

děkujeme za hlasování a zpětnou vazbu k finální obálce pro TraDIÁŘ na rok 2023. Tolik milých reakcí jsme ani nečekali! Sešla se spousta hlasů od příznivců červené obálky s ilustrací“ , ale v týmu fotka s máky“  vás nakonec bylo více. Dali jsme na vaše rady, i když u nás v redakci převážil názor na červenou s ilustrací.

Na pultech knihkupectví bude obálka s fotkou máků začátkem září. Na našem webu jsme připravili diář již do předprodeje. Zájemci si ho tak mohou předobjednat i s podpisem a věnováním od spoluautorky, farářky Martiny Viktorie Kopecké: 

TraDIÁŘ s makovou obálkou a věnováním od farářky Martiny Viktorie Kopecké


Abychom fanoušky červené verze příliš nezarmoutili, domluvili jsme se včera s naší tiskárnou a rozhodli se vytvořit limitovanou verzi diáře s červenou obálkou. Ta bude ale dostupná pouze v omezeném počtu a pouze na našem e-shopu: 

TraDIÁŘ s červenou obálkou s ilustrací a věnováním od farářky Martiny Viktorie Kopecké v limitované edici


Děkujeme za přízeň a podporu.

Za celou redakci Olga 

 

 

 

 

 

 

Makovou nebo červenou ilustrovanou? Už víme, jak to dopadlo!

Fotogalerie

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Doprava ZDARMA do Zásilkovny po celé ČR
Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám