Objevte svět dokonalé péče v kosmetických salonech GERnétic

Snaha zaujmout a naladit, a to nejen klientky a klienty, ale také širokou veřejnost je nejen přání, ale i výsledek praxe francouzské kosmetiky GERnétic, jejíž zastoupení firma LK SERVIS funguje v České republice již dvacátým rokem.

Posláním značky je pečovat o krásu a zdraví prostřednictvím sofistikovaných přípravků, jejichž podstatu a fungování vysvětlují vzdělané kosmetičky v salonech při jednotlivých ošetřeních. GERnétic vsadil také na ojedinělé marketingové akce, například spolupráci s divadly, dámskými kluby či lázněmi.

Kosmetika GERnétic je sama o sobě inovátorská. Její domovinou je Francie, odkud pocházel i zakladatel značky Dr. Albert Laporte, který svůj život zasvětil studiu buněčné biologie a pochopení procesu stárnutí, kterým se zabývá gerontologie. Toto unikátní know how, jehož základní idea spočívá v tom, že tělo dokáže vždy nalézt svou rovnováhu, když se ke každé buňce dostane účinná kombinace životně důležitých látek ve správném poměru, vtiskl do každého přípravku GERnétic.

Dnes v jeho úctyhodné práci pokračuje tým špičkových vědců z Laboratories GERnétic Synthèse, kteří výrobky zdokonalují, inovují a objevují nové možnosti, jak tisícům současných i budoucích klientů dopomoci k pěstěnému vzhledu pokožky celého těla, pocitu pohody a zdraví. GERnétic představuje kosmetickou péči, jež neopomíjí žádnou oblast estetických požadavků všech, kteří si přejí o své tělo dbát na špičkové úrovni. Od ošetření pleti, řešení nadměrné pigmentace, hojení kožních nedokonalostí až po zeštíhlení, detoxikaci a celkový relax organismu.

Špičkové služby salonů GERnétic zahrnují:

diagnostiku pleti - sestavení individuálního programu na ošetření obličeje i těla - programy pro krásu a vitalitu těla - účinné řešení pro aknetickou pleť a další pleťové nedostatky - odstranění celulitidy - formování těla (zeštíhlení) - zpevnění a modelace poprsí – relaxační a detoxikační zábaly - masáže - maximální péči se skvělými výsledky – prodej francouzské kosmetiky GERnétic.

Seznam salonů na www.gernetic.cz

 

POZVÁNKA na Den s GERnétic – slavíme 20 let – čtvrtek 12. 5. 2016

Kosmetika GERnétic slaví 20 úspěšných let na českém trhu. Na „Dni s GERnétic“ ve čtvrtek 12. 5. 2016 od 13 do 19 hod. budete mít příležitost prohlédnout si Kosmetické studio GERnétic v Praze 6, Slánská 381/10 (www.StudioGernetic.cz), dozvědět se více o buněčné výživě či jak správně pečovat o pleť. Akce je určena pro profesionály i širokou veřejnost. Doprovodný program a občerstvení zajištěno.

Rezervujte si místo na tel.: 602 501 191

Program akce na http://www.gernetic.cz/detail-novinky/den-s-gernetic-slavime-20-let/

Partnerem charitativního projektu „Nový úsměv pro Karolínku“ je nakladatelství Smart Press, s.r.o.

 

Objevte svět dokonalé péče v kosmetických salonech GERnétic

Fotogalerie

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Smart Press na Instagramu

Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám