Denisa Bartošová

Denisa Bartošová se od roku 2005 profesionálně věnuje dekor stylingu. V minulosti spolupracovala s časopisy Apetit, Albert v kuchyni a Gurmet, kde působila v roli dekor stylistky při fotografování jídla, redakčně zpracovávala rubriky Dětské vaření a Dekor. Dlouhodobě také spolupracovala s časopisem Marianne bydlení, kde jako autorka zpracovávala rubriku Dekor, ale také realizovala proměny interiérů jako interiérová designérka.

Pro nakladatelství Smart Press píše nejen vlastní knihy plné lásky, ale krásnějšími coby dekor stylistka dělá i kuchařky další (Sladký design Hanky Rawlings, Květinová kuchařka atd.).

V roce 2014 se stala spoluvydavatelkou časopisů Nové proměny bydlení a Krásný venkov, kterým se plně věnovala do konce roku 2015. Současně  provozuje e-shop a kamennou prodejnu, kde prodává vlastní designové výrobky a od března 2016 tvoří vlastní Blog pro nenechavé ruce. Více na www.desina.cz.

Její první kniha Láska prochází kuchyní – Uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek vyhrála v prestižní mezinárodní soutěži Gourmand World Cookbook Awards cenu za nejlepší design kuchařské knihy na světě. V roce 2015 vydala s nakladatelstvím Smart Press druhou knihu Láskominy Denisy Bartošové – Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty na celý rok.

Více na www.desina.cz.

Denisa Bartošová

Fotografie

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Doprava ZDARMA do Zásilkovny po celé ČR
Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám