červen 2020 – Díky a jedeme dál

Naši milí čtenáři, přátelé, kamarádi, příbuzní, partneři knih, autoři knih, bloggerky, influencerky, youtuberky, maminky, tatínci a všichni příznivci našeho nakladatelství 

Museli jsme sice plánovaná vydání vzhledem k okolnostem trochu odložit a zpomalit, ale už jsme zase v plném proudu příprav. Můžete se tedy těšit nejen na nová vydání knih (Vtipné kaše a Kniha o pivu), které nám díky vašemu zájmu mizí pod rukama, ale i na úplné novinky!

Jako první to bude kniha „Jak na veganství" – průvodce veganskou stravou, https://www.smartpress.cz/jak-na-veganstvi, od dlouholetého vegana a sportovce Pavel Houdek. Velmi praktická kniha, ať už se o veganství zajímáte kvůli vlastnímu jídelníčku, nebo kvůli dalším členům rodiny, a potřebujete vědět, jak správně a bezpečně „na to".

Druhým novým titulem je kniha „Svobodná hra", https://www.smartpress.cz/svobodna-hra, autorů Justiny a Petra Danišových Svobodna hra. Odhaluje nám úžasný svět takzvané svobodné hry, tedy skutečné hry, díky které se děti všestranně rozvíjejí, učí, zdokonalují, baví a dostávají každé to, co individuálně potřebuje pro svou spokojenost a rozvoj. Je nabitá spoustou překvapivých i úlevných poznatků, srozumitelně vysvětlí odborné souvislosti a přináší na základě bohatých zkušeností autorů a rozsáhlého fotografického doprovodu nenahraditelné know-how a inspiraci pro všechny rodiče, pedagogy a další průvodce dětí.

Ještě jednou vám moc děkujeme a těšíme se na další společné radosti a poznání.

Krásné letní dny, pevné zdraví a ať se vám daří vše, co si přejete!
Martina, Anička, Linda, Míša a Olí

červen 2020 – Díky a jedeme dál

Fotogalerie

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Související autor

Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám