Díky Vám!

Zakoupením knih našeho nakladatelství přes náš e-shop nám a našim autorům posíláte podporu, energii, finance a s nimi i jistotu, že můžeme pokračovat dál ve své práci!

Děkujeme Vám! 

Náš tým tvoří osm lidí a vydáváme přibližně čtyři až sedm knižních projektů (titulů) ročně. Tento počet knih a spolupracovníků nám i Vám zaručuje, že se knihám můžeme věnovat s velkou péčí. Na některých knihách autoři pracují i několik let a my s nimi pak společnými silami pokračujeme – na editaci, korekturách, při vymýšlení formy, aby Vás kniha bavila, při ladění layoutu, designu, fotek, ilustrací, při grafické úpravě a pak znovu a znovu korektury a dolaďování, dokud nemáme jistotu, že je kniha 100% připravená k vydání. Následuje propagace a distribuce, abyste se o knihách vůbec dozvěděli.

Máme také stabilní tým externích spolupracovníků (grafičky a redaktorky). Je úžasné pracovat s tak skvělými lidmi, kteří píší a tvoří naše knihy. Také nás moc těší, že vydáváme a šíříme knihy, jež mají smysl – většinu z nich prostupuje touha přispět k lepšímu životu. Z okrajových témat jsme dokázali udělat bestsellery – jako např. u Biokuchařky a BioAbecedáře Hanky Zemanové, Zeleniny z ekozahrady od Jaroslava a Lady Svobodových. V současné, ne příliš lehké době, mohou čtenářům pomoci knihy o hledání rovnováhy – Dej tělu šanci a Návrat domů. Novinkou je kniha, která by mohla zachránit našim dětem dětství, s názvem Svobodná hra. Vydali jsme také výpravné publikace – Velkou knihu o kávě, Knihu o pivu, Kuchařku pro mého muže, Kuchařku pro teenagery… Zaměřujeme se na lokální témata, těší nás vydávat a podporovat knihy českých autorů. Máme tu čest spolupracovat s úžasnými autory a děkujeme jim za krásná témata a jejich knihy, které mohou vycházet pod křídly našeho nakladatelství. Všechny naše knihy tiskneme v českých tiskárnách.

V našem nakladatelství hledáme cesty, jak se přizpůsobit měnícím se podmínkám. Naše knihy prodáváme přes distributory, kteří je dodávají do kamenných knihkupectvích i do různých e-shopů. Dále je nabízíme na našem vlastním e-shopu www.smartpress.cz. Každou knihu, kterou si koupíte přes naše webové stránky, balíme osobně v redakci a snažíme se, abyste ji dostali co nejdříve. Cenově však nemůžeme konkurovat velkým knižním e-shopům a zaručit pevnou doporučenou maloobchodní cenu ani tu nejvýhodnější cenu na interneru.  Jsme malé nakladatelství, ale přesto máme také své režie, spojené s výrobou knih, skladováním, propagací, balením objednávek aj.  

Naše knihy tvoříme srdcem a s láskou a věříme, že je to na nich také poznat.  Vždy se snažíme našim zákazníkům přinést jak kvalitní knihy co do obsahu i zpracování, tak i bonus například v podobě podpisů/věnování od autorů, dárků od našich partnerů, různých slevových akcí, zvýhodněných balíčků apod. Budeme rádi za Vaše podněty.

Na fotkách jsou autoři našich letošních novinek: Hanka Zemanová, Martina Boledovičová a Martina Viktorie Kopecká, Anita Blahušová, Petr Klíma a společné foto části naší redakce.

Díky Vám!

Fotogalerie

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Doprava ZDARMA do Zásilkovny po celé ČR
Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám