Díky Vám!

Zakoupením knih našeho nakladatelství přes náš e-shop nám posíláte podporu, energii, finance a s nimi i jistotu, že můžeme pokračovat dál ve své práci! Děkujeme Vám! 

Náš tým tvoří sedm lidí a vydáváme přibližně pět až sedm knižních projektů (titulů) ročně. Tento počet knihy a spolupracovníků nám i Vám zaručuje, že se knihám můžeme věnovat s velkou péčí. Na některých knihách autoři pracují i několik let a my s nimi pak společnými silami pokračujeme – na editaci, korekturách, při vymýšlení formy, aby Vás kniha bavila, při ladění layoutu, designu, fotek, ilustrací, při grafické úpravě, a pak znovu a znovu korektury a dolaďování, dokud nemáme jistotu, že je kniha 100% připravená k vydání. Následuje propagace a distribuce, abyste se o knihách vůbec dozvěděli.

Máme také stabilní tým externích spolupracovníků (grafičky a redaktorky). Je úžasné pracovat s tak skvělými lidmi, kteří píší a tvoří naše knihy. Také nás moc těší, že vydáváme a šíříme knihy, jež mají smysl – většinu z nich prostupuje touha přispět k lepšímu životu. Z okrajových témat jsme dokázali udělat bestsellery – jako např. u Biokuchařky a Bioabecedáře Hanky Zemanové, Zeleniny z ekozahrady od Jaroslava a Lady Svobodových. V současné, ne příliš lehké době mohou čtenářům pomoci knihy o hledání rovnováhy – Dej tělu šanci a Návrat domů. Novinkou je kniha, která by mohla zachránit našim dětem dětství, s názvem Svobodná hra. Vydali jsme také výpravné publikace – Velkou knihu o kávě, Knihu o pivu, Kuchařku pro mého muže, Kuchařku pro teenagery… Zaměřujeme se na lokální témata, těší nás vydávat a podporovat knihy českých autorů. Máme čest spolupracovat s úžasnými autory a děkujeme jim za krásná témata a jejich knihy, které mohou vycházet pod křídly našeho nakladatelství. Všechny naše knihy tiskneme v českých tiskárnách.

I v našem nakladatelství hledáme nyní cesty, jak se přizpůsobit měnícím se podmínkám. Bohužel není v našich silách Vám zaručit pevnou doporučenou maloobchodní cenu či tu nejvýhodnější. Jsme malé nakladatelství, ale přesto máme také své režie, spojené s výrobou knih, skladováním, propagací, balením objednávek aj.

Naše knihy tvoříme srdcem a s láskou, a věříme, že je to na nich také poznat.  Vždy se snažíme našim zákazníkům přinést jak kvalitní knihy co do obsahu i zpracování, tak i bonus například v podobě podpisů/věnování od autorů, dárků od našich partnerů, různých slevových akcí, zvýhodněných balíčků apod. Budeme rádi za Vaše podněty.

Společné foto níže je jedna naše milá vzpomínková fotka z redakce ze září 2020 (na fotce nám chybí kolegyně, redaktorka Anička). Od té doby pracuje většina z nás zase z domova, nicméně stihli jsme toho s našimi milými autory letos docela hodně: 
Na jaře 2020 jsme vydali román pro ženy Protože láska od autorky Zuzany Miškufové. V létě jsme odlehčili stravu a připravili Jak na veganství od Pavla Houdka. Na podzim jsme navázali na tradice a vydali KRONIKU rodinných tradic, svátků a radostí od Moniky Kindlové a Martiny Boledovičové. Konec října jsme završili životním příběhem a rozhovorem nejen o hubnutí s Ivou Málkovou – Váhy života a  na konci roku vydali přelomovou knihou pro rodiče a děti – Svobodnou hru od Justiny a Petra Danišových.

Díky Vám!

Fotogalerie

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám