Doprava a platba

Způsob dopravy pro Českou republiku

1) Osobní odběr – Praha 6: bez poplatku

Zákazník si může zboží po předchozí  telefonické dohodě vyzvednout osobně v sídle nakladatelství:  Smart Press, Velflíkova 1417/12, 160 00 Praha 6, Linda Václavková, tel: 233 320 075, tel:  775 265 337, e-mail: vaclavkova@smartpress.cz

Platba je možná pouze hotově, zatím nepřijímáme platbu kartou.

2) Zásilkovna: 66 Kč

Tuto možnost lze zvolit pouze v případě hmotnosti zásilky do 5 kg. Předpokládaná doba dodání zboží na výdejní místo je jeden pracovní den ode dne podání.

3) Česká pošta – doporučený balík: 82 Kč

Tuto možnost lze zvolit pouze v případě hmotnosti zásilky do 1,99 kg. Při váze 2 kg a výše bude automaticky nabídnuta Zásilkovna a Kurýrní služba DPD Private. Předpokládaná doba dodání cca 3–5 pracovních dní.

4) Kurýrní služba DPD Private: 140 Kč

Tuto možnost lze zvolit bez ohledu na hmotnost objednaného zboží. Předpokládaná doba dodání zboží je jeden pracovní od vyzvednutí od odesílatele.

Způsob doručení pro Slovensko:

1) Zásilkovna: 110 Kč

Předpokládaná doba dodání zboží na výdejní místo je jeden pracovní den ode dne podání.

2) Česká pošta – standardní balík prioritní: 303 Kč

Tuto možnost lze zvolit pouze v případě hmotnosti zásilky do 1,99 kg. Při váze 2 kg a výše bude automaticky nabídnuta Zásilkovna. Předpokládaná doba dodání zboží je 3–5 pracovní dní na hranice Slovenska ode dne podání a poté dle podmínek slovenské pošty.

Způsob platby:

  • Platba kartou přes platební bránu Comgate
  • Platba převodem online
  • Dobírka
  • Hotově při osobním odběru

Způsob doručení zboží a způsob úhrady si kupující zvolí v objednávkovém formuláři.

Informace o cenách v e-shopu

Cena knih i dopravy je uvedena v českých korunách (Kč) včetně DPH.

Výše DPH je následující: knihy včetně 10% DPH,  Doprava Česká pošta a Zásilkovna včetně 21% DPH.

V našem e-shopu zákazník nakupuje automaticky vždy minimálně se slevou 15 % proti malobchodní ceně (nevztahuje se pouze na titul Zvyšte obrat a zisk firmy, u kterého zprostředkováváme prodej).

Běžná maloobchodní cena se zobrazuje jako cena přeškrtnutá,  konečná cena pro zákazníka eshopu www.smartpress.cz je ta, která je označena červeně. Veškeré zboží je dostupné skladem, pokud není vyloženě u titulu uvedeno jinak.

Poštovné za doručení neplatí kupující, pokud si objedná zboží v celkové ceně nad 1500 Kč. Pokud na knihu poskytuje prodávající slevu, vychází se pro výpočet ceny balného a poštovného z ceny po slevě, ne z původní uvedené ceny zboží.

Všechny ceny uvedené v e-shopu jsou vždy uvedeny v českých korunách (Kč) a platby při tuzemské transakci probíhají v této měně.

Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám