Doprava a platba

Způsob dopravy pro Českou republiku

1) Osobní odběr – Praha 6: bez poplatku

Zákazník si může zboží po předchozí  telefonické dohodě vyzvednout osobně v sídle nakladatelství:  Smart Press, Velflíkova 1417/12, 160 00 Praha 6, Linda Václavková, tel: 233 320 075, tel:  775 265 337, e-mail: vaclavkova@smartpress.cz

Platba je možná hotově i kartou.

2) Zásilkovna: 70 Kč

Tuto možnost lze zvolit pouze v případě hmotnosti zásilky do 5 kg. Předpokládaná doba dodání zboží na výdejní místo je jeden pracovní den ode dne podání.

3) Česká pošta – doporučené psaní, do 2 kg: 82 Kč

Tuto možnost lze zvolit pouze v případě hmotnosti zásilky do 1,99 kg. Při váze 2 kg a výše bude automaticky nabídnuta Zásilkovna a Kurýrní doprava na adresu. Předpokládaná doba dodání cca 3–5 pracovních dní.

4) Kurýrní doprava na adresu: 110 Kč

Tuto možnost lze zvolit bez ohledu na hmotnost objednaného zboží. Předpokládaná doba dodání zboží je jeden pracovní den od vyzvednutí od odesílatele.

Způsob doručení pro Slovensko:

1) Zásilkovna: 110 Kč

Předpokládaná doba dodání zboží na výdejní místo je jeden pracovní den ode dne podání.

2) Česká pošta – obchodní balík do zahraničí, do 2 kg: 305 Kč

Tuto možnost lze zvolit pouze v případě hmotnosti zásilky do 1,99 kg. Při váze 2 kg a výše bude automaticky nabídnuta Zásilkovna. Předpokládaná doba dodání zboží je 3–5 pracovní dní na hranice Slovenska ode dne podání a poté dle podmínek slovenské pošty.

Způsob platby:

  • Platba kartou přes platební bránu Comgate
  • Platba převodem online
  • Dobírka
  • Hotově/kartou při osobním odběru

Způsob doručení zboží a způsob úhrady si kupující zvolí v objednávkovém formuláři.

Informace o cenách v e-shopu

Cena knih i dopravy je uvedena v českých korunách (Kč) včetně DPH.

Výše DPH je následující: knihy včetně 10% DPH,  Doprava Česká pošta a Zásilkovna včetně 21% DPH.

V našem e-shopu zákazník nakupuje automaticky vždy minimálně se slevou 15 % proti malobchodní ceně (nevztahuje se pouze na tituly Zvyšte obrat a zisk firmy, V ajurvédské kuchyni a časopisy Pravého domácího časopisu, u kterých zprostředkováváme prodej, a doplňkové produkty ke knihám taška Tradinář a Tahák do zdravé kuchyně Hanky Zemanové).

Běžná maloobchodní cena se zobrazuje jako cena přeškrtnutá,  konečná cena pro zákazníka eshopu www.smartpress.cz je ta, která je označena červeně. Veškeré zboží je dostupné skladem, pokud není vyloženě u titulu uvedeno jinak.

Poštovné za doručení neplatí kupující, pokud si objedná zboží v celkové ceně nad 1500 Kč. Pokud na knihu poskytuje prodávající slevu, vychází se pro výpočet ceny balného a poštovného z ceny po slevě, ne z původní uvedené ceny zboží.

Všechny ceny uvedené v e-shopu jsou vždy uvedeny v českých korunách (Kč) a platby při tuzemské transakci probíhají v této měně.

Doprava ZDARMA do Zásilkovny po celé ČR
Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám