Iva Málková , Jaroslava Štochlová

Hubneme s rozumem v praxi - vyprodáno Glykemická kuchařka, 3. vydání

297 343 Sleva 13%

Naše knihy jsou k dostání také u všech dobrých knihkupců v celé ČR. Na Slovensko zatím nezasíláme, ale najdete nás například na www.martinus.sk a www.knihcentrum.sk.

Jídelníček a tipy na celý den.

Pro velký zájem jsme připravili třetí vydání této jedinečné kuchařky. Glykemická kuchařka je určena všem, kteří mají zájem o zdravou výživu, a těm, kteří chtějí hubnout bez pocitu hladu. Obsahuje konkrétní tipy a recepty na snídaně, obědy a večeře s nízkou energetickou hodnotou a výhodným poměrem živin, vhodné pro hubnutí a udržení váhy. Důležité je zaměření na glykemický index potravin a způsoby jeho snižování.

Více o knize...

ISBN: 978-80-87049-39-6  Vydání: 3.  Formát: 165 x 230 mm  Vazba: pevná  Provedení: celobarevné  Počet stran: 168

Další informace o knize

Nové vydání úspěšné kuchařky z řady Hubneme s rozumem, která již byla zcela vyprodána.   

Kniha obsahuje konkrétní  tipy a recepty na snídaně, obědy a večeře se stejnou energetickou hodnotou (snídaně cca 1000 kJ, hlavní jídla cca 1500 kJ), které navíc mají výhodný poměr živin. V knize jsou i nápady na svačiny, nízkoenergetické mlsání a tipy, jak jíst mimo domov – nezbytné informace o energetické hodnotě a složení jídel v restauracích a jídelnách.

Oproti běžně předepsaným dietám zde čtenáři najdou mnoho variant konkrétních denních jídelníčků, které si sami  jednoduše vyberou a připraví podle své chuti. Jedině tak totiž může být hubnutí úspěšné – pokud si k jídlu zvolíte to, co máte rádi, a nebudete si nic zakazovat, vydržíte to.

Recepty jsou určeny těm, kteří chtějí bez pocitu hladu hubnout nebo si váhu udržet, je však jednoduché dotvořit jídlo pro celou rodinu. Nechybí ani sladkosti, moučníky a další zajímavé tipy na mlsání, neboť i ty si může hubnoucí osoba dopřát.

Kniha také seznamuje podrobně s glykemickým indexem potravin – jak ovlivňuje hubnutí, jaké potraviny vybírat, jak glykemický index snižovat. Obecně lze říci, že pokud budou dva lidé držet dietu o stejné energetické hodnotě, je pravděpodobné, že zhubne více ten, který bude jíst převážně potraviny s nižším glykemickým indexem.

Kuchařka navazuje na knihu Hubneme s rozumem, zdravě a natrvalo (Smart Press 2005) a je jejím praktickým doplňkem.

ISBN: 978-80-87049-39-6  Vydání: 3.  Formát: 165 x 230 mm  Vazba: pevná  Provedení: celobarevné  Počet stran: 168

297 343 Sleva 13%

Naše knihy jsou k dostání také u všech dobrých knihkupců v celé ČR. Na Slovensko zatím nezasíláme, ale najdete nás například na www.martinus.sk a www.knihcentrum.sk.

Kaše <br /> vás budou <br /> bavit

Autor

Iva Málková

Iva Málková

PhDr. Iva Málková v roce 1978 absolvovala studium psychologie na Filosofické fakultě. Již 30 let se věnuje problematice obezity. V roce 1990 založila společnost STOB (STop OBezitě), která sdružuje na pět set psychologů, lékařů, nutričních terapeutů, cvičitelek a dalších odborníků, jejichž cílem je pomáhat všem, kteří chtejí hubnout s rozumem. Vytvořila metodiku zdravého hubnutí založenou na kognitivně-behaviorálním přístupu, která je základem nejen veškerých nástrojů a materiálů vydaných STOBem, ale i kurzu zdravého hubnutí, které pod záštitou společnosti probíhají.

Více

Jaroslava Štochlová

pracuje jako nutriční terapeut v IKEMu na Pracovišti preventivní kardiologie. Usiluje o zlepšení stravovacích zvyklostí a změny životního stylu jak v přímém kontaktu s pacienty, tak v publikační činnosti. Spolupracuje se STOBem.

Více

Smart Press na Instagramu

Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám