Ivana Stenzlová

IVANA STENZLOVÁ je odborný mikrobiolog a specialista na výživu (její recepty a informace ke kurzům zdravé výživy najdete na jejím FB).

V průběhu dubna a května 2019 se s autorkou můžete potkat na kurzech pěti-elementové kuchyně, tentokrát na téma Vaříme pro zdravou štítnou žlázu (ve městech: Mikulov, Brno, Praha Znojmo, Jihlava). Více info na ivana@stenzlova.cz.

Mgr. Ivana Stenzlová je autorkou projektu Metoda metabolické rovnováhy (metabolicky vyvážené stravování) a autorkou projektu Vitální kuchyně do gastronomických zařízení (zdravá kuchyně do našich restaurací), dále autorkou velkého množství originálních pětielementových receptů. Po absolvování Masarykovy university v Brně se vzdělávala v oblasti výživy hlavně v zahraničí, u předních odborníků na západní i východní (čínskou) dietologii. Tyto poznatky a praxi propojuje již více než 10 let ve své poradenské a školicí činnosti a  při výuce zdravého vaření. Na svých kurzech se obklopuje zejména nadšenci pro zdravý životní styl, ale snaží se oslovovat širší publikum, s cílem poskytnout ucelený a praktický pohled na opravdu zdravé stravování a zdravé vaření.

Ivana  Stenzlová

Smart Press na Instagramu

Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám