Ivana Stenzlová

IVANA STENZLOVÁ je odborný mikrobiolog a specialista na výživu (její recepty a informace ke kurzům zdravé výživy najdete na jejím FB).

S autorkou se můžete potkat na jarních kurzech pěti-elementové kuchyně, tentokrát na téma Vaříme pro zdravou štítnou žlázu. Malinkatý orgán ve velikosti lískového oříšku uložený na přední straně krku rozhoduje zásadně o našem zdraví. Jak přes správné jídlo harmonizovat štítnou žlázu a nastartovat proces sebeléčení se dozvíte právě na tomto kurzu. Zájemci se mohou hlásit na ivana@stenzlova.cz:

Mikulov, 10. dubna 2019, hotel Maroli, od 15 do 20 hod., cena 1.750 Kč

Brno, 24. dubna 2019, Modřice, Fino club, od 15 do 20 hod., cena 1.750 Kč

Praha, 15. května 2019 (místo bude upřesněno), od 16 do 21 hod., cena 1.900 Kč

Znojmo, 22. května 2019, Kravsko, Kocanda, od 15 do 20 hod., cena 1.750 Kč

Jihlava, 29. května (místo bude upřesněno), cena 1.750 Kč.

 

Mgr. Ivana Stenzlová je autorkou projektu Metoda metabolické rovnováhy (metabolicky vyvážené stravování) a autorkou projektu Vitální kuchyně do gastronomických zařízení (zdravá kuchyně do našich restaurací), dále autorkou velkého množství originálních pětielementových receptů. Po absolvování Masarykovy university v Brně se vzdělávala v oblasti výživy hlavně v zahraničí, u předních odborníků na západní i východní (čínskou) dietologii. Tyto poznatky a praxi propojuje již více než 10 let ve své poradenské a školicí činnosti a  při výuce zdravého vaření. Na svých kurzech se obklopuje zejména nadšenci pro zdravý životní styl, ale snaží se oslovovat širší publikum, s cílem poskytnout ucelený a praktický pohled na opravdu zdravé stravování a zdravé vaření.

Ivana  Stenzlová

Smart Press na Instagramu

Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám