březen 2020 – Jak nyní fungují naše služby a jak nás můžete podpořit

Naši milí čtenáři,

možná – stejně jako my – musíte nyní neustále vařit, či byste chtěli doma něco hezkého tvořit. Spoustu inspirace můžete najít v našich kuchařkách a dalších krásných knihách – jsou plné receptů, návodů a tipů na nejrůznější tvoření a zahradničení, příjemného poučení a věříme, že i potěšení a povzbuzení. Stačí si prohlédnout náš e-shop, co by se líbilo právě vám…

 

A jak nyní v těchto náročných dnech naše nakladatelství a služby fungují? Knihkupectví jsou do odvolání zavřená, ale naše vydané knihy lze zakoupit přes náš e-shop, kde jsme vám plně k dispozici tak, aby vám knihy mohly dělat i nadále radost.

Navíc je každý váš nákup pro nakladatelství v tuto dobu opravdu zásadní podporou. Protože jsou knihkupectví do odvolání zavřená, jediný možný zdroj momentálních příjmů je právě prodej přes náš e-shop.

Jako poděkování za to, že nás v této obtížné situaci podpoříte, jsme se proto rozhodli  Vám poskytnout zasílat až do odvolání DOPRAVU ZDARMA. Získáte ji tak, že do objednávkového formuláře zadát slevový kód "bezdopravy", doprava se vám pak odečte v posledním kroku objednávky.

Naše knihy máme nachystané skladem a odesíláme je ihned po doručení objednávky. Zrušili jsme jen osobní odběr a platbu na dobírku. Máte možnost z následujícího výběru: Česká pošta, Zásilkovna a DPD.

Pokud byste nás chtěli v těchto dnech dále podpořit, můžete tak učinit i tím, že budete sdílet naše příspěvky na sociálních sítích, aby se dostaly k více čtenářům, můžete nám posílat zprávy a fotky, jak naše knihy využíváte (vybrané uveřejníme). Za vaši zpětnou vazbu a za komunikaci s vámi jsme vždy rádi. Jsme malé nakladatelství a osobní doporučení je pro nás nyní tím nejlepším dárkem a možností fungovat tak i do budoucna.

Vydaní připravovaných knih jsme zatím pozastavili. Děkujeme za pochopení – budeme Vás samozřejmě informovat o aktuálním dění.

Moc děkujeme a přejeme vám co neklidnější a nejpříjemnější dny!  

Martina Boledovičová, nakladatelka

březen 2020 – Jak nyní fungují naše služby a jak nás můžete podpořit

Fotogalerie

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám