Vlasta Libotovská , Barbora Literová

Krása podle Vlasty Libotovské - vyprodáno Šťastná ve své kůži

127 149 Sleva 15%

Naše knihy jsou k dostání také u všech dobrých knihkupců v celé ČR. Na Slovensko zatím nezasíláme, ale najdete nás například na www.martinus.sk a www.knihcentrum.sk.

Mnoho rad na relaxaci, péči o vlastní tělo, s radostí a láskou. Kniha pro každou ženu, protože každá žena je krásná. Osvědčené tipy na jednoduché přípravky z domácích zdrojů (med, bylinky, oleje).

Více o knize...

ISBN: 80-903642-4-1 Vazba: pevná  Provedení: celobarevné, mnoho fotografií  Počet stran: 148

Další informace o knize

„Každá žena je krásná. Na krásu neexistuje jedna šablona. Ta pravá je o zdraví duše a těla, kterým musíte dopřát správnou péči. Naším cílem je, ukázat vám cestu."

To je krédo nové knihy Vlasty Libotovské a Barbory Literové s názvem Krása podle V. Libotovské - Šťastná ve své kůži. Vlasta Libotovská, přední česká kosmetička, vychází z dlouholeté praxe, práce ve svých salonech i spolupráce s českými i zahraničními celebritami. Její energie, zkušenosti a tipy jsou tím nejlepším, co může každé ženě díky této knize dát. Barbora Literová, šéfredaktorka časopisu Koktejl Speciál trpělivě naslouchala a vybrala pro vás to nejlepší.

Autorky jsou přesvědčeny, že ženy by o sebe měly pečovat ne proto, aby se přiblížily ideálu, ale pro radost a pro vlastní potěšení. V této knize nabízejí mnoho funkčních rad, osvědčených receptur a inspirace, které pomohou tělu a posílí ducha. Relaxační koupele, masáže, aromaterapie, kapitoly věnované vlasům, dekoltu, péči o ruce a nohy jsou jen některá z témat. Autorky využívají bylinky, ovoce, domácí zdroje, které jsou dostupné pro každou ženu a přitom velmi účinné. Čtenářky se také dozví, jak se konečně zbavit celulitidy, jak být sexy nebo jak se dostat do pohody s pomocí přírody.

"Tohle není jen kniha o kráse. Takových je spousta. Je hodně osobní, protože jsem do ní dala všechno, co jsem se za dlouhá léta naučila. Půvab není jen otázkou peněz. Účinné přípravky si můžete vyrobit i samy doma. V knize najdete mnoho návodů a rad. Na krásu neexistuje jedna šablona. Ta pravá je o zdraví duše a těla, kterým musíte dopřát správnou péči."
- Vlasta Libotovská

ISBN: 80-903642-4-1 Vazba: pevná  Provedení: celobarevné, mnoho fotografií  Počet stran: 148

127 149 Sleva 15%

Naše knihy jsou k dostání také u všech dobrých knihkupců v celé ČR. Na Slovensko zatím nezasíláme, ale najdete nás například na www.martinus.sk a www.knihcentrum.sk.

Kaše <br /> vás budou <br /> bavit

Autor

Vlasta Libotovská

Vlasta Libotovská

je přední česká kosmetička a majitelka několika salonů krásy. Během své dlouholeté praxe pracovala s mnoha českými i zahraničními slavnými osobnostmi, například s hercem Seanem Connerym. Pravidelně spolupracuje s českými médii a televizí.

Více

Barbora Literová

několik let vedla exkluzivní dámský magazín Kleopatra, nyní je šéfredaktorkou geografického magazínu Koktejl Speciál. Aktivně se angažuje v charitativním projektu Dětský svět bez hranic, jehož cílem je sbližovat děti z celého světa.

Více

Smart Press na Instagramu

Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám