Veronika Zemanová

Kuchařka pro mého muže - vyprodáno

424 499 Sleva 15%

Naše knihy jsou k dostání také u všech dobrých knihkupců v celé ČR. Na Slovensko zatím nezasíláme, ale najdete nás například na www.martinus.sk a www.knihcentrum.sk.

Kuchařka pro mého muže Veroniky Zemanové obsahuje skvělé recepty na polévky, hlavní chody i sladká jídla a velmi podrobné pracovní postupy, včetně postupových fotografií a obrázků výsledných pokrmů. Poradí muži, co uvařit, když zůstane sám doma, když chce uvařit pro ženu nebo bandu kamarádů.

Více o knize...

ISBN: 978-80-87049-72-3 Formát: 210 x 270 mm Vazba: pevná  Provedení: celobarevné  Počet stran: 184

Fotografie z knihy

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Další informace o knize

Ženy do ní můžou vepsat muži věnování, do každého receptu pak oslovení!

Kuchařka pro mého muže Veroniky Zemanové je první českou knihou pro normálního chlapa, kterému kuchyně doposud sloužila jako kulisa k lednici, v níž dřímalo jeho milované vychlazené pivo a jiné lahůdky. Jednoho dne se ale tento muž ocitne doma sám – nota bene sám s dětmi – a chce přežít, rád by svépomocí připravil party pro kamarády, samozřejmě s něčím k snědku, někdy by chtěl svou manželku, přítelkyni nebo jinou lásku překvapit dobrou večeří. Právě pro takového muže autorka knihu napsala – pro muže vařením nepolíbeného. Píše ji s láskou, nepoučuje, nepeskuje, vlastně ji píše pro vlastního manžela.

Kniha je rozdělena do kapitol podle toho, k jaké příležitosti muž právě vaří (bude mu rádcem, ať už vaří pro sebe, rodinu, kamarády či dámskou návštěvu, ale najde v ní oporu i tehdy, pokud bude vařit polévku nebo se rozhodne zhubnout), a poslední z nich je věnována základním postupům, užitečným radám a rozmanitým úskalím, na které chlap neuvyklý vaření pravděpodobně dříve či později narazí.

Nutno dodat – knihu sice s láskou muži napsala žena, o její vznik se však postarali opravdoví chlapi! Ať už známý fotograf David Turecký nebo skvělý kuchař a food stylista David Skokan. Grafickou podobu knihy ztvárnil Pavel Hamar.

Řekli o knize...

"Indiáni říkají, že nejlepší přítel hladového supa je mrtvý kůň. Já nyní říkám, nejlepší přítel hladového chlapa je Kuchařka pro muže."

Michal Kasl, 35 let, dispečer letecké dopravy

"Taková praktická příručka se jistě uplatní především v kuchyních, do nichž muž vchází jen zřídka a zatím spíše nerad. Věřím, že mnohým mužům četba této knihy pomůže dojít k poznání, že krásná dobrodružství lze prožít nejen v ložnici."

Vladimír Poštulka, 71 let, gurmet kritik

ISBN: 978-80-87049-72-3 Formát: 210 x 270 mm Vazba: pevná  Provedení: celobarevné  Počet stran: 184

424 499 Sleva 15%

Naše knihy jsou k dostání také u všech dobrých knihkupců v celé ČR. Na Slovensko zatím nezasíláme, ale najdete nás například na www.martinus.sk a www.knihcentrum.sk.

Kaše <br /> vás budou <br /> bavit

Autor

Veronika Zemanová

Veronika Zemanová

Veronika Zemanová je spisovatelkou a překladatelkou z francouzštiny a angličtiny. Přispívala do časopisů MF Plus, F.O.O.D., Marianne, Food Service, La Cucina Italiana a dalších. V roce 2008 se se svým mužem Filipem odstěhovala z Prahy na venkov, kde svou pozornost obrátila k péči o velkou bylinnou zahradu a postupně se narodivší dva syny.

Více

Smart Press na Instagramu

Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám