Vladimír Kubíček

Penis rádce nejen pro muže

I muži mají své problémy a obavy. Tato osvětová kniha přináší zajímavá a užitečná fakta a odpovídá na otázky, na které se muži možná stydí zeptat, ale které jsou pro ně mimořádně důležité. Kniha je srozumitelná a konkrétně seznamuje s funkcí penisu, s jeho správným „provozem a údržbou" a s prevencí problémů. Těch může být dost, pokud si muž své zdraví nehlídá. Na poruchy erekce a ejakulace a nedostatečný pocit vyvrcholení navazují často problémy psychické, partnerské a komunikační.

Více...

ISBN: 80-903642-1-7  Formát: 144 x 205 mm  Vazba: brožovaná  Počet stran: 152

84 99 Sleva 15%

Další informace o knize

Tato osvětová kniha přináší zajímavá a užitečná fakta a odpovídá na otázky, na které se muži možná stydí zeptat, ale které jsou pro ně často mimořádně důležité. Kniha je srozumitelná a konkrétně seznamuje s funkcí penisu, s jeho správným „provozem a údržbou“ a s prevencí problémů. Těch může být dost, pokud si muž své zdraví nehlídá. Na poruchy erekce a ejakulace či nedostatečný pocit vyvrcholení navazují často problémy psychické, partnerské a komunikační. Příčinami mohou být závažná zdravotní postižení: cukrovka, vysoká hladina cholesterolu a tuků v séru, arterioskleróza, porucha tvorby hormonů či onemocnění prostaty.

O zdravotních problémech, léčení a lécích a nejen o nich pojednává tento rádce, kterého by měl číst každý muž, jemuž na jeho zdraví záleží.

Knížka je vhodná i pro ženy. O „malé mužské“ se starají hlavně ony. Partnerky dospělých mužů najdou v knize řadu užitečných a potřebných informací.

ISBN: 80-903642-1-7  Formát: 144 x 205 mm  Vazba: brožovaná  Počet stran: 152

84 99
Kaše <br /> vás budou <br />bavit...

Autor

Vladimír Kubíček

MUDr. Vladimír Kubíček, CSc. se zabývá klinickou andrologií (gynekologií pro pány) osmnáct let.

Více

Mohlo by vás zajímat

Facebook Napište nám Kontaktní informace Jak k nám