Společnost pro zdravé rodičovství Aperio

Porodní příběhy Rodíme se jednou

Aperio – Společnost pro zdravé rodičovství připravilo unikátní knihu porodních příběhů. Ženy i muži vypovídají svůj jedinečný příběh o narození dítěte. Vyprávějí sami za sebe, vlastním jazykem, porod vidí vlastní perspektivou, a proto má jejich výpověď sílu mimořádného zážitku. Budete překvapeni, kolik se toho o přicházení na svět dozvíte.

Více...

ISBN: 80-87049-03-9  Formát: 200 x 200 mm  Vazba: pevná  Počet stran: 264

127 149 Sleva 15%

Další informace o knize

Nedílnou součástí knihy je slovníček pojmů spojených s těhotenstvím, porodem a raným rodičovstvím. Autoři podrobně zpracovaných hesel jsou zkušení psychologové a psycholožky, porodní asistentky, duly a laktační poradkyně. Odbornou část lektoroval vedoucí lékař přední pražské porodnice.

Kniha uvádí i potřebné informace pro těhotné a nastávající rodiče, jako je nabídka předporodních kurzů a cvičení či informace o právních nárocích v těhotenství a rodičovství.

Texty čtyřicítky příběhů doprovází černobílé fotografie autorů s rodinami od profesionálních fotografů.

Je v tom cosi pradávného, vyprávět o narození dítěte, cosi společného celému lidskému rodu. Takové vyprávění posiluje, otevírá pokoře a smiřuje se světem.

ISBN: 80-87049-03-9  Formát: 200 x 200 mm  Vazba: pevná  Počet stran: 264

127 149
Kaše <br /> vás budou <br />bavit...

Autor

Společnost pro zdravé rodičovství Aperio

Posláním sdružení Aperio je podpora informované volby, osobní zodpovědnosti, aktivního a vnímavého přístupu k rodičovství.

Více
Facebook Napište nám Kontaktní informace Jak k nám