Hanka Zemanová

Rytmus roku s Hankou Zemanovou: knihu můžete předobjednávat Předběžná expedice objednávek: 20. 11. 2021

Není skladem - příjímáme předobjednávky
990 842 Sleva 15%

Naše knihy jsou k dostání také u všech dobrých knihkupců v celé ČR. Na Slovensku například na www.martinus.skwww.knihcentrum.sk.

Hanka všechny knihy zakoupené v předobjednávkách podepíše a přidá svoje osobní věnování!!! 

Kniha vyjde již příští měsíc – v listopadu 2021. Po vydání knihy přijde Hanka k nám do redakce všechny knihy z předobjednávek podepsat. Rádi bychom Vás poprosili o trpělivost s dodáním knih. O knihu evidujeme velký zájem a podepisování bude probíhat v několika dnech, průběžně budeme knihy balit a zasílat. Naši standardní dodací dobu, tj. zaslání do 5 pracovních dnů, nebudeme schopni v tomto případě dodržet. Ale věříme, že do konce listopadu a začátku prosince ji budete mít všichni doma. Děkujeme za pochopení.

Autorka bestsellerových biokuchařek připravila novou knihu, na které pracovala 3 a půl roku!

Hanka Zemanová: "Život v rytmu přírody je léčivý. Každý měsíc v roce nám nabízí jiné dary. Říkám jim „pomocná ruka přírody“. Jsou to nejlepší superpotraviny, které máme úplně zadarmo k dispozici. Kopřivy, pampelišky, bršlice, lesní borůvky, šípky, trnky a léčivé byliny, denní světlo a v noci úplná tma, v létě ohňostroj krásy, světla a hojnosti, v zimě ticho, tma a nebarevná krajina. To vše vyživuje a léčí naše tělo i duši. Jsou to ty nejobyčejnější věci, které jsou v ohrožení. Stejně jako živá úrodná půda, čistá voda, brouci a včely. Proto jsem o nich napsala knihu Rytmus roku.
Knihu, která pro vás bude užitečná pro celý rok i po celý život. Na každý měsíc jsem spolu se třemi lékařkami vybrala sezónní nápoje, jídla, elixíry i tipy, jak běžný život sladit s právě probíhajícím ročním obdobím. Když otevřete knihu, ukážu vám, jak prožíváme rytmus roku u nás doma. Přeju si, abychom ty zdánlivě nejobyčejnější věci z přírody společně chránili jako vzácné poklady."

Chystáme pro Vás ukázku z knihy, kterou časem uveřejníme u nás na webu. Pokud byste byl někdo hodně netrpělivý a zvědavý :-), napište naší kolegyni na formanova@smartpress.cz a ona Vám ji příští týden pošle do e-mailu.

Do vaší kuchyně a knihovny doporučujeme i předchozí knihy Hanky Zemanové.  Můžete je zakoupit ve  zvýhodněném balíčku: Nová biokuchařka, BioAbecedář a Tahák do kuchyně.

Více o knize...

 

ISBN:  978-80-88244-07-3  Vazba: pevná, celobarevná kniha  Formát: 210 x 220 mm  Počet stran: 552 stran

 

Fotografie z knihy

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Další informace o knize

Co tento krásný knižní projekt objevuje a přináší?

  • proč je život v rytmu přírody lékem do naší doby
  • jakou pomocnou ruku nám každý měsíc podává okolní příroda
  • poklady z naší krajiny, které posilují imunitu, pohodu i zdraví
  • Hančiny úžasné sezónní recepty na jídla, nápoje i blahodárné elixíry
  • mnoho nádherných autentických fotografií, které nabízejí inspiraci, pozvedají energii a lákají vnést přírodu do života každého z nás

Výpravná kniha, rozdělená podle jednotlivých měsíců v roce, zachycuje, jak prožívá koloběh roku Hanka Zemanová se svou rodinou. Vznikala navíc ve spolupráci se třemi zkušenými lékařkami zaměřenými na středoevropské léčivé jídlo i byliny, tradiční čínskou medicínu, ajurvédu a antroposofii. Celou knihou prolíná slovo RYTMUS. Dozvíte se, proč nás léčí, jak nám dodává energii a vnitřní klid a proč je život mimo přirozený rytmus zdrojem nepohody a neuspořádanosti.

Kniha je určena pro všechny, kteří se touží s rytmy přírody více intuitivně propojit a kteří chtějí pro podporu své rovnováhy používat ty nejdostupnější dary z nejbližší přírody. Je jak pro lidi z venkova, tak pro ty, kdo žijí ve městě – zkrátka pro všechny, kdo mají o víkendech raději výlety do přírody než do obchodních center. A kteří mají chuť každý měsíc udělat něco přirozeného pro udržení svého zdraví a pohody.

Každý měsíc v roce je něčím mimořádný a výjimečný. Vždy se můžeme těšit na jiné dary a prožitky, které v jiné části roku nezažijeme. S Hančinou knihou, která nabízí jak praktickou inspiraci, tak zdroj krásy i informací o přírodní moudrosti, bude tato cesta mnohem snazší a okouzlující!

Do vaší kuchyně doporučujeme i předchozí knihy Hanky Zemanové.  Můžete je zakoupit ve  zvýhodněném balíčku: Nová biokuchařka, BioAbecedář a Tahák do kuchyně.

 

 

 

ISBN:  978-80-88244-07-3  Vazba: pevná, celobarevná kniha  Formát: 210 x 220 mm  Počet stran: 552 stran

 

990 842 Sleva 15%

Naše knihy jsou k dostání také u všech dobrých knihkupců v celé ČR. Na Slovensku například na www.martinus.skwww.knihcentrum.sk.

Autor

Hanka Zemanová

Hanka Zemanová

Hana Zemanová (*1975) vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Je autorkou nejprodávanějších knih o biopotravinách: Biokuchařky a BioAbecedáře. V září 2016 vyšla její třetí kniha, kompletně přepracovaná Biokuchařka, která se jmenuje Nová biokuchařka Hanky Zemanové.

Více
Rytmus roku s Hankou Zemanovou: knihu můžete předobjednávat
842
Doprava ZDARMA do Zásilkovny po celé ČR
Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám