Tipy na knihy do dnešní doby

Milý čtenáři,
svět se jakoby zpomalil. Můžeme ten zvláštní čas využít pro sebe, svou rodinu a svůj domov. Vážit si toho, že jsme všichni doma a spolu. Je čas (a nutnost) péct, vařit, šít, tvořit, starat se o zahrádku i poslouchat vlastní tělo, ale také si hrát. Cítíme, jak je důležitá rodina, ale i lidská sounáležitost, pomoc a spolupráce. Ale i to, jak jsme všichni propojeni mezi sebou i s celým světem a přírodou.

Pomáhají mi i naše tituly, které si můžete v klidu na našich stránkách prohlédnout:

Nejdůležitější je nyní zachovat klid a hledat si to dobré v každé situaci. Doporučuji knihu – Návrat domů. Navede Vás k sobě domů – do své duše (do svého středu), do domova fyzického - radí, jak obydlí utvářet podle svých hodnot. Domov pro autorku ale také znamená návrat k přírodě – jak z ní čerpat energii, i když v ní zrovna nejste.

Řešíte, co uvařit, jak zapojit děti? Může vám pomoci kniha Vaříme s dětmi či Kuchařka pro teenagery.

Jak vidět krásu v obyčejných věcech a žít v cyklu s přírodou a využít tak letitou moudrost našich předků a pradávných tradic, to Vám poradí Tradinář.

Jak být zdravá a rozumět svému tělu? Proč je důležitá výživa a imunita? Praktické rady jak vyrobit domácí semínková mléka, jak fermentovat, jak si upéct domácí chleba, najdete v knihách: Dej tělu šanci, Šance pro ženu 40+, Nová biokuchařka a BioAbecedář Hanky Zemanové.

Zahrada je místo, které má nyní neocenitelnou hodnotu – podívejte se, jak pěstovat úrodu i jak smysluplně zabavit děti. Kompletní návod k vytvoření ekozahrady a rodového statku, Zelenina z ekozahrady, Zahrada žije – zahradničíme s dětmi.

Rady, jak neplýtvat a zpracovávat zbytky z nekonečného vaření, najdete v Recyklované kuchařce.
A tím, jak se u stolu zabavit nejen jídlem, Vás provede kniha Jak se fotografuje jídlo.
 

Za celou redakci

Martina Boledovičová, zakladatelka nakladatelství

Tipy na knihy do dnešní doby

Fotogalerie

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Související autor

Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám