březen 2020 – Tipy na knihy do dnešní doby

Milý čtenáři,
svět se jakoby zpomalil. Můžeme ten zvláštní čas využít pro sebe, svou rodinu a svůj domov. Vážit si toho, že jsme všichni doma a spolu. Je čas (a nutnost) péct, vařit, šít, tvořit, starat se o zahrádku i poslouchat vlastní tělo, ale také si hrát. Cítíme, jak je důležitá rodina, ale i lidská sounáležitost, pomoc a spolupráce. Ale i to, jak jsme všichni propojeni mezi sebou i s celým světem a přírodou.

Pomáhají mi i naše tituly, které si můžete v klidu na našich stránkách prohlédnout:

Nejdůležitější je nyní zachovat klid a hledat si to dobré v každé situaci. Doporučuji knihu – Návrat domů. Navede Vás k sobě domů – do své duše (do svého středu), do domova fyzického - radí, jak obydlí utvářet podle svých hodnot. Domov pro autorku ale také znamená návrat k přírodě – jak z ní čerpat energii, i když v ní zrovna nejste.

Řešíte, co uvařit, jak zapojit děti? Může vám pomoci kniha Vaříme s dětmi či Kuchařka pro teenagery.

Jak vidět krásu v obyčejných věcech a žít v cyklu s přírodou a využít tak letitou moudrost našich předků a pradávných tradic, to Vám poradí Tradinář.

Jak být zdravá a rozumět svému tělu? Proč je důležitá výživa a imunita? Praktické rady jak vyrobit domácí semínková mléka, jak fermentovat, jak si upéct domácí chleba, najdete v knihách: Dej tělu šanci, Šance pro ženu 40+, Nová biokuchařka a BioAbecedář Hanky Zemanové.

Zahrada je místo, které má nyní neocenitelnou hodnotu – podívejte se, jak pěstovat úrodu i jak smysluplně zabavit děti. Kompletní návod k vytvoření ekozahrady a rodového statku, Zelenina z ekozahrady, Zahrada žije – zahradničíme s dětmi.

Rady, jak neplýtvat a zpracovávat zbytky z nekonečného vaření, najdete v Recyklované kuchařce.
A tím, jak se u stolu zabavit nejen jídlem, Vás provede kniha Jak se fotografuje jídlo.
 
Všechna knihkupectví jsou momentálně zavřená, proto vám nabízíme dopravu ZDARMA (až do odvolání).

Získáte ji tak, že do objednávkového formuláře vložíte kód „bezdopravy“, doprava se Vám ale odečte a promítne do objednávky až v posledním kroku potvrzení objednávky.

Za celou redakci

Martina Boledovičová, zakladatelka nakladatelství

březen 2020 –  Tipy na knihy do dnešní doby

Fotogalerie

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Související autor

Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám