Martina Boledovičová / Martina Viktorie Kopecká

Vánoční Tradinář – od Dušiček po Hromnice: v předprodeji nyní s 20% slevou! vydání 30. 10. 2021

Není skladem - příjímáme předobjednávky
599 479 Sleva 20%

Lze objednat s autorským věnováním upřesníte v průběhu objednávky

Naše knihy jsou k dostání také u všech dobrých knihkupců v celé ČR. Na Slovensku například na www.martinus.skwww.knihcentrum.sk.

Při nákupu Vánočního tradináře získáváte nyní automaticky SLEVU 20 % jako poděkování za předobjednání knihy.

Pokud máte slevový kód, můžete ho využít na jinou smartpressí knihu, která není v akci nebo ve slevě. SLEVY SE NESČÍTAJÍ a sleva se počítá z běžné maloobchodní ceny, tj. z té vyšší přeškrtnuté.

Dále můžete využít i možnost podpisu obou autorek. Máte-li zájem o podpis a věnování, prosím, upřesněte vše v objednávkovém formuláři.

Více o knize...

 

ISBN:  978-80-88244-24-0  Vazba: pevná   Formát: 210 x 210 mm  Počet stran: cca 288 stran

Fotografie z knihy

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Další informace o knize

S Vánočním Tradinářem se naladíte na Vánoce se spoustou sněhu, přírodních ozdob, domácího cukroví a dobrot, dárků láskyplně vyrobených a promyšlených a darovaných Ježíškem. Porozumíte tradičním zvykům, které můžete začlenit do oslav s rodinou, přáteli i sousedy. A také využít klidu přírody pro svůj osobní čas, tvořit své další plány a radovat se z příchodu nového roku a světla.

Kniha obsahuje více receptů, návodů i obyčejů, ale také výklad o křesťanském příběhu adventu a Vánoc od farářky Martiny Viktorie Kopecké. Najdete zde praktické plánovací kapitoly pro tvořitelky Vánoc, návody na vánoční dekorace, ozdoby i dárky, recepty na cukroví, štědrovečerní a sváteční jídla, současná i pozapomenutá. Získáte spoustu inspirace na jedlé dárky i takové, které mohou vytvořit děti samy.

Vánoční Tradinář vás provede celým zimním svátečním časem, od Dušiček v listopadu po únorové Hromnice, každá z deseti kapitol se věnuje jinému před a povánočnímu období, jeho specifické poetice, svátkům a rituálům.

Kniha volně  navazuje na úspěšný titul TRADINÁŘ – rodinný a tvořivý rok plný oslav i rituálů, který získal cenu čtenářů v soutěži Bestseller roku 2019.

 

ISBN:  978-80-88244-24-0  Vazba: pevná   Formát: 210 x 210 mm  Počet stran: cca 288 stran

Lze objednat s autorským věnováním upřesníte v průběhu objednávky

599 479 Sleva 20%

Naše knihy jsou k dostání také u všech dobrých knihkupců v celé ČR. Na Slovensku například na www.martinus.skwww.knihcentrum.sk.

Autor

Martina  Boledovičová

Martina Boledovičová

Zakladatelka nakladatelství Smart Press, matka jedné dcery a tří synů. Stála u vzniku mnoha projektů a zajímavých knižních titulů.

Více
Martina Viktorie Kopecká

Martina Viktorie Kopecká

Farářka Církve československé husitské, psychoterapeutka a krizová interventka.

Jako farářka slouží Bohu i lidem, křtí, oddává, vyprovází na poslední cestě a slouží bohoslužby. Ráda píše kázání, která lidi baví a „šije svatby na míru“. Píše blog o životě farářky dnešní doby Deník farářky. V knize vysvětluje hlavně křesťanský příběh Vánoc a církevní tradice s nimi spojené.

Více
Vánoční Tradinář – od Dušiček po Hromnice: v předprodeji nyní s 20% slevou!
479
Doprava ZDARMA do Zásilkovny po celé ČR
Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám