Veronika Koko Kokešová

Veronika Koko Kokešová pochází z Plzně, kam se také ráda a často vrací za svou maminkou. Po osmiletém gymnáziu si střihla ještě obor Management hotelnictví, lázeňství a gastronomie na Vysoké škole hotelové v Praze 8, kde také získala titul (k)Ing. Již za dob studií nastoupila do oblíbeného pražského rádia Expres FM, a na stejné vlně, v ranní show, nás svým ostrovtipem probouzí dodnes. Tři roky se jí také poštěstilo dělat testovače slev pro slevový portál, prostě zaměstnání snů! V roce 2013 jste ji mohli vidět i v České televizi coby moderátorku pořadu o automobilech.

Její život ale nabral nový směr (nebo spíš rychlejších otáček) v roce 2012, kdy založila dnes slavný blog MENUdomu.cz, za nějž o později vyhrála titul Blogerka roku 2013 a 2014 v kategorii FOOD, Foodblog roku 2013 (Absolutní vítěz díky největšímu počtu hlasů čtenářů a diváků) a v roce 2014 zazářila v anketě Křišťálová lupa 2014 – Cena českého Internetu, která oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu. Křišťálovou cenu si Koko odnesla za vítězství v kategorii One (wo)man show, na druhém místě stanula v kategorii Zájmové weby.

Koko můžete vidět i v jejích pořadech o vaření na internetové televizi Stream.cz – v MENU domů se vždycky nadlábne v luxusní restauraci a poté převede jídlo do své kuchyně a na vlastní talíř, MENU v sezóně je zaměřené na vaření ze sezónních surovin od jara do podzimu a MENU podle Koko představuje videopostupy z knihy, kterou právě držíte v ruce. Najdete je také na jejím blogu, stejně jako všechny skvosty, které se do této knihy nevešly.

Veronika Koko Kokešová

Fotografie

Všechny fotografie a texty podléhají autorskému právu. K možnému využití kontaktujte, prosím, redakci.

Doprava ZDARMA do Zásilkovny po celé ČR
Facebook Instagram Napište nám Kontaktní informace Jak k nám